Czech Slovak

Daniel Tomášek, Ostrava

Naše první setkání se náhodně odehrálo na mém pracovišti na oddělení rehabilitace, kde se panu Sikorovi věnuji po stránce fyzioterapeutické. Na oplátku a také po navázání bilaterálních sympatií mě pan Sikora uvedl do pro mne neznámého světa financí a za to mu moc děkuji. Jeho profesionální jednání a přátelské chování by mělo být příkladem pro každého. Já jen doufám, že naše spolupráce bude mít dlouhodobé trvání. Děkuji :)

unnamed 2

Žaneta Krejčí, Krnov

S panem Sikorou jsme velmi spokojení. Jeho vystupování působí maximálně profesionálně, přátelsky, motivačně a ochotně.
Z předchozích špatných zkušeností jsem nyní velmi opatrná někomu důvěřovat, ale protože mne p.Sikorovi doporučila velmi dobrá kamarádka, neměla jsem s navázáním spolupráce strach, vzhledem k jejím kladným zkušenostem s panem Sikorou. Facebook
 
p. Krejčí

Valoškovi, Ostrava

Skvělý přístup, ochota, flexibilita. Jsme velmi spokojeni a můžeme jen doporučit.
19396966 10214184195464646 326281764194501174 n

David Adamec, KUNČICE POD ONDŘEJNÍKEM

Kontakt na pana Sikoru jsem dostal od známého. Do té doby jsem neměl žádný finanční plán a jelikož bylo na trhu mnoho finančních produktu a pro člověka, který se tímhle neživí  bylo složité se orientovat, svůj finanční plán jsem více neřešil. Změna přišla s plánováním rodičovství a pořízením vlastního bydlení. V mém okolí znám lidi, kteří díky rádoby “finančním poradcům“ přišli o nemalé finanční úspory nebo v lepším případě nedošlo k žádnému zhodnocení úspor. Kontakt mi dal známý, o kterém vím, že nepřistupuje lehkomyslně ke svým financím. Rozhodl jsem se, že se s panem Sikorou sejdu. Na setkání mě překvapil svou otevřeností, zcela srozumitelným výkladem a přímým jednáním. To mě přesvědčilo o tom, že si dokážu s panem Sikorou představit dlouhodobější spolupráci v oblasti rodinných financí. Tato chvíle nastala o rok později při řešení bydlení a plánovaného rodičovství. S panem Sikorou jsme se sešli a probrali rodinné finance a z toho plynoucí možnosti, ve výsledku nám nabídl hypotéku šitou na míru. To co pan Sikora garantoval to jsme i obdrželi a toho si cením nejvíce. Proto doporučuji pana Sikoru po lidské stránce, tak i jako odborníka v oblasti financí. David Adamec  Facebook

ADAMEC

 

Radim Němec, Ostrava

Díky moc za péči, vážím si toho, jste perfektní. Nevím, co bych si bez vás počal.

Němectorž

Milan Rybovič, Vratimov

milanV oblasti finančního poradenství jsem se setkal za svůj život s mnoha odborníky, ale přístup pana Sikory mne přesvědčil o tom, že má skutečně zájem řešit mé finance. Je profesionální, vstřícný, přátelský a při jednáních tzv. „netlačí na pilu“. Klient se může na jeho poradenství spolehnout a svobodně rozhodnout jak naloží se svými finančními prostředky. Má moji plnou důvěru.

Jiří Veselý, Ostrava

home switcher 01Vřele doporučuji poradenství pana Michala Sikory v oblasti finančního plánování. V tomto oboru jsem nějakou dobu pracoval, takže mám možnost srovnání. A musím uznat, že svou práci dělá, oproti konkurenčním poradcům, lépe a svědomitěji. Je jedním z mála schopných, bystrých a hlavně pracovitých lidí kterému opravdu můžete věřit. Vždy dokáže najít řešení, se kterým je spokojen HLAVNĚ koncový uživatel. Jeho finanční plán dodržuji zhruba 3 roky a jsem plně spokojen. Díky němu jsem z mála dokázal udělal slušnou FINANČNÍ rezervu a ještě mi zbylo na spoření bokem (aniž by to nějak omezilo mou životní úroveň, na kterou jsem byl zvyklý). Michal dokázal jednu důležitou věc: naučil mě se na své finance dívat úplně z jiného úhlu. Hodně mi to dalo a stále dává. Jsem rád, že mohu využívat jeho služeb.

Facebook

Václav Stach, Ostrava

home switcher 04Jsem jeden z drtivé většiny, kteří za oborem finanční poradenství viděl jen snahu o maximální zisk dotyčného poradce a nulový zájem o klienta po podpisu. I díky tomu jsem byl zvyklý vše si třikrát prověřit a nastudovat, než jsem se cokoliv rozhodl udělat. Na doporučení přítele jsem se s Michalem setkal a ten musel mít dost trpělivosti si mou důvěru získat - vždy jsem chtěl více variant i času na rozhodnutí než bylo bývalo třeba. Dnes jsem v jeho rukou a musím říct, že díky své neuvěřitelné vášni pro obor, pečlivosti, racionálnímu uvažování a schopnosti naslouchat klientovi a pomoci mu, i když z toho přímo nic nemá, si mě získal. Navíc, a to je pro člověka mého myšlení velmi důležité, myslí na dlouhodobé zajištění a ne na okamžité zisky, a díky tomu si sedíme i přístupem k financím. Není třeba dodávat, že Michala můžu jedině doporučit a je jediným člověkem z oboru, kterého doporučuji i bez nátlaku sám s radostí, že svým blízkým takto mohu pomoci. Vše je o lidech a Michal splňuje ty nejpřísnější profesionální i lidská kritéria, která jsou v jeho oboru známkou kvality.

Facebook

Ilona Malcharová, Orlová

home switcher 07Michal je jeden z mála, kterému mohu důvěřovat, jsem spokojená se vším co pro mě dělá, každým setkáním se člověk posune výš ... 100% Coachem ve finančním plánovaní... Díky

Facebook

Jakub Detáry, Havířov

home switcher 10Vřele doporučuji služby pana Sikory. Nesmírně schopný, ochotný a při finančním plánování založeném na vzájemné důvěře lze dosáhnout velkých věcí. Děkuji...

Facebook

Buroňovi, Ostrava

I takový email, od klientů nás vždy potěší....

Dobrý den,

podrobně jsme s manželem probrali vše co nás v budoucnu bude čekat a rádi si v této souvislosti necháme poradit od profesionálů. Jak jsme již dříve zmiňovali, neradi se vzdáváme všech prostředků ve prospěch spoření na penzi, na úraz, na život, na budoucnost dětí.... a podobně, proto bude určitě potřeba udělat ve finančním plánu pár změn, nicméně věřím, že se určitě dokážeme domluvit. Prosím o stanovení termínu pro schůzku, ať můžeme podniknout první kroky k novým zítřkům :-)
Děkuji a přeji hezký den
Petra Buroňová Facebook

20170806 183318

Kulhaví, Kopřivnice

Naším společným snem s manželem bylo mít vlastní bydlení, dům, domeček.

Letos jsme se rozhodli sen realizovat. Tušili jsme, že to vyřizování a vše kolem lehké nebude, přesto setkání s realitou byl tvrdý pád na zem.

Byl před náma začátek - vyřízení hypotéky. Ve stavební společnosti nám doporučili několik finančních poradců.

Po osobním setkání jsme si vybrali pana Sikoru a dnes už můžeme říct, že to byla zlatá volba : ) Při představě, že bychom sami měli prostudovat, vybrat, rozhodovat a v

první řadě - znát - všechny ty dokumenty, vyhlášky, paragrafy, bankovní terminologii, kličky a poznámky pod čarou .... nemyslitelné.

A tady začíná spolupráce s panem Sikorou, který nás tímto vším provedl, pečlivě vše vysvětlil, proč tohle udělat a tohle

naopak v žádném případě. Dál pomohl zpracovat naše rodinné finance vůbec + jejich zhodnocování pro budoucnost nejen naši, ale hlavně pro nejmladšího člena rodiny.

Děkujeme moc nejen za zvládnutí této konkrétní šílenosti jako je hypotéka : ) , ale i za celkový přístup.

Na základě této vlastní zkušenosti můžeme pana Sikoru jen doporučit. Je profesionál s empatickým přístupem a se schopností vysvětlit věci tak, že jim rozumí i naprostý neználek. My s ním budeme spolupracovat dál, Vy s tím můžete začít  : )

Facebook

Kulhaví

Širočtí, Rychvald

Přístupem k rodinným financím jsme velmi konzervativní, po narození syna v březnu 2017 jsme uvažovali o výběru vhodného finančního  produktu pro jeho spoření a celkově jsme cítili potřebu revidovat naše domácí finance. Na doporučení jsme se setkali s p. Sikorou, i když jsme dříve k takovýmto službám neměli příliš důvěru a nebyli vstřícní. Již po první schůzce jsme měli pocit, že spolupráce s p. Sikorou má smysl. Oceňujeme jeho profesionalitu, diskrétnost, empatii a osobní přístup.

DSC03408 2

Michal Pištora, Vřesina

Michal Sikora si zakládá na profesionálním, korektním a hlavně individuálním přístupu, kde dohodnuté věci vždy platí. 
Občas mám pocit, že ten chlap pracuje 24 hodin denně :) Když jsem např. potřeboval během pár hodin zajistit zelenou kartu, protože jsem ji ztratil a odjíždeli jsme na dovolenou, nebyl to problém i s osobním doručením! Stejně tak s cestovním pojištěním, atd. Z mé strany vždy na poslední chvíli..
S narozením dcery jsme se rozhodli udělat konečně pořádek v rodinných financích. Pod vedením Michala to bylo bez starostí a ve finále se spoustou ušetřených peněz. Michala Sikoru můžu s klidným svědomím doporučit, jakožto odborníka ve svém oboru.

 image1 1

Cabákovi, Břidličná

Spolupráce s panem Sikorou byla od začátku až do konce výborná. Přes nemalé komplikace při realizaci hypotéky udělal maximum, abychom byli spokojeni, což se ve finále povedlo. Doporučujeme pana Sikoru jako spolehlivého člověka na správném místě.

Facebook

CB Denisa Cabáková 043

Torbíkovi, Havířov

V dnešní době mnoho z nás nemá důvěru v takové lidí jako je pan Sikora, většina v nich vidí spíše lidi, kteří hledají jen provize ze sjednaných smluv a nezáleží jim, jaká je to smlouva, zda-li je vůbec pro daného člověka výhodná. Naopak Michal hledá a připraví vše tak, aby to bylo nejvýhodnější a nejbezpečnější pro danou osobu v té konkrétní finanční situaci, která pak vede k dokonalosti. Jinak Michal působí velmi pozitivně a nosí sebou stále dobrou náladu. Je to člověk na správném místě. Celá naše rodina je moc ráda, že jsme měli to štěstí a pan Sikora nám ukázal, kde jsou rezervy v našem finančním hospodaření.F

Facebook

torbík

Maťo Sikora, Praha

matoS Tvojimi službami som veľmi spokojný. Páči sa mi proaktivita a možnosť sa úplne oprostiť od veškerých povinností, akonáhle je všetko nasetupované. 

Pravidelný kontakt s klientom buduje dôveru v Teba ako finančného poradcu.  
Za minulý rok som si všimol, že moje finančné povedomie je dosť nízke, ale  predpokladám, že to pre Teba nie je žiadna novinka. Videa, ktoré postupuješ na facebooku pomáhajú pochopiť základy. A taktiež jednoducho sumarizujú spôsob ako dostať svoje financie pod kontrolu. 
 
Podarilo sa mi dať si svoje financie do poriadku a - síce išlo o pár jednoduchých úkonov – no  pomohlo mi to získať väčšiu kredibilitu v bankách a tak otvoriť nové možnosti podnikania. Bez tohto “poriadku” by na mojej strane pokračovalo  ďalšie prehlbovanie osobnej frustrácie a nenávisti voči bankovým subjektom
 
Ďakujem za minulý rok a prajem veľa úspechov. 
Maťo

Daniela Gröpelová, Karolínka

home switcher 02Pan Sikora je člověk na svém místě. Své práci dobře rozumí, baví ho a dělá ji pro lidi. Vždy skvěle naladěný a nesmírně pozitivní člověk, se kterým se úžasně spolupracuje. Nikomu nic nevnucuje, jen se snaží každému pomoci dle jejich možností. Skvělé je, že jeho služby jsou pro všechny. I z mála se dá slušně žít, když si člověk uvědomí co je vlastně pro něj důležité. A právě proto je tu pan Sikora. Díky jeho analýzám to musi každý pochopit a pokud se budete držet jeho rad, jste za vodou ;) Já jsem s jeho službami velmi spokojená. Nám moc pomohl a Děkuji mu za to.

Facebook

Bohumil Folta, Jistebník

home switcher 08Co se týče finanční gramotnosti tak si myslím, že nejsem úplny blb, ale Váš přístup mi otevřel mnohem větší možnosti. Plánování finanční budoucnosti s Vámi je mnohem jednodušší. Michal Sikora - člověk, který žije svou prací a rozumí ji. Celá léta naši spolupráce je pro mne nejen finančním přínosem, ale určení kam směřovat a jak plánovat budoucnost. Děkuji za Vaše znalosti a přístup.

Facebook

Barbara Muchová, Karviná

home switcher 11Dobrý den, pane Sikoro, připojuji se k panu Detárymu. Opravdu můžu říci, že mezi tolika "finančními plánovači" opravdu vyníkáte. Dávám Vám 1+ !. Držím palce a přeji hodně pracovních i osobních úspěchů.

Facebook

Molkovi, Ostrava

Chtěli bychom tímto poděkovat panu Sikorovi a celé společnosti Partners za profesionální přístup a jednání při vyřizování naši hypotéky.Nedovedu si představit, abychom si vše obstarávali sami, proto jsme velice rádi za vstřícné jednání. Určitě budeme služby pana Sikory a celého jeho týmu doporučovat dalším lidem.  Facebook

17523076 10209321017722647 5006151199438432844 n

Glamošovi, Kopřivnice

K finančním poradcům jsme do jisté doby měli spíše negativní přistup - v první řadě jsme nechtěli svěřit své soukromí někomu cizímu a také jsme neměli ve svém okolí nikoho, kdo by dal za některého z poradců "ruku do ohně". Na pana Sikoru jsem dostal velmi pozitivní ohlas od svých kolegů a to mi stačilo k tomu, abychom se spojili. Během první schůzky jsme se shodli na další spolupráci a v současné době jsem rád, že v ní pokračujeme. Pan Sikora je opravdový profesionál, pro kterého nejsou diskrétnost a flexibilita pouhou frází - vždy doporučí vhodný produkt a finálně je jen na nás, zdali se dohodneme či nikoliv. Pana Sikoru můžeme vřele doporučit." Facebook

FOTO9464

Skočilasovi, Ostrava

V dnešní době je jakákoliv neohlášená nabídka čehokoliv od kohokoliv, alespoň z našeho pohledu, podezřelá a nedůvěryhodná. My byli ke spolupráci s p. Michalem Sikorou doporučeni jeho dřívějším kolegou Tomášem Kabarou, který se nám staral o rodinné finance. Jelikož jsme věřili jemu, neměli jsme důvod nevěřit p. Sikorovi. A potvrdilo se ! Profesionální přístup, vstřícnost, ochota, vzájemná důvěra. Nesnaží se vnutit své řešení dané situace, ale respektuje nás jako klienty. Vyřešil naši nevalnou finanční situaci, dal jí formu a musíme říct, že to funguje k oboustranné spokojenosti. Můžeme a snažíme se jej doporučit známým, což není tak snadné, neboť takových skeptických lidí, jako jsme byli dříve my, je pořád dost. Jana a Ivo Skočilasovi. 

foto č.33

Novákovi, Orlová

Když mi zazvonil telefon s neznámým číslem, tak jsem si říkala, kdo mi zase co chce... Znáte to... Pořád vám někdo volá a něco nabízí.. Po představení, že se jedná o finanční poradenství jsem měla s to chutí telefon položit. V dnešní době se pod pojmem "finanční poradenství", dá představit cokoliv. I přes veškerou nedůvěru jsem nakonec řekla, proč ne, sejdeme se a vyslechneme si co se nám nabízí.

Víte člověk je nedůvěřivý a už vůbec nechce nikomu "cizímu" svěřovat své trable, finance a osobní život. Michal nás velice mile překvapil. Vystupoval velice profesionálně, měl trpělivost, vše nám řádně vysvětlil, nic nevnucoval. Prošli jsme spolu vše abychom byli dobře zajištění na budoucnost, děti i na stáří :) .. Michal je velice vstřícný, mladý a sympatický člověk, který dokáže v dané situaci vycítit co potřebujete. Spolupráci s ním mohu vřele doporučit. 

Facebook

FB IMG 1451576814978

Jozefákovi, Ostrava

Pod pojmen finanční poradce jsem si vždy představoval finančního „šarlatána“, který se snaží z lidí vymámit za každou cenu finanční prostředky nikoliv pro jejich dobro, nýbrž pro svůj vlastní profit. Bohužel pro pana Sikoru takto smýšlí většina lidí. I proto než jsme se seznámili, snažil jsem se veškeré finance řídit sám, bohužel v současné době je na trhu již tolik nových finančních možností, ve kterých se člověk (pokud se tím opravdu nezabývá deno denně) absolutně ztratí. Rozhodl jsem se sehnat tedy odborníka na finanční sféru, ovšem s mým smýšlením to nebylo tak jednoduché. Dostal jsem kontakt na pana Sikoru od kolegy, v té chvíli jsem si říkal, že za zkoušku nic nedám, kolega byl navíc spokojený a rozhodně nepatří k těm, kteří k financím přistupují lehkovážně. Po setkání s panem Sikorou jsme se ženou byli překvapeni jednáním a přístupem. Naprosto pohodový člověk, vstřícný, dokáže klienta vyslechnout a přizpůsobit řešení problému vůči jeho požadavkům, aniž by mu nutil přímo jeho řešení (prostě tak to bude a přes to nejede vlak!), tak aby bylo dosaženo spokojenosti, ale zdůrazňuji spokojenosti klienta!! Určitě pana Sikoru doporučujeme, profesionálů s jeho přístupem rozhodně není mnoho.

Facebook

jozefak

Petr Slovák, Dobrá

slovak.jpg
Potvrzuji, pan Sikora je skutečný finanční poradce, nikoliv pojišťovací agent. Poradí profesionálně ve všech sférách financí, co se týče domácnosti, nic nevnucuje, všechno v klidu vysvětlí, nikam nespěchá. Doporučuji.

Renáta a Robert Foltovi

foltoviVáš přístup k financování má hlavu a patu. Otevřel jste nám oči. Pevně veřím, že naše spolupráce přinese HODNĚ ovoce. Všem můžeme vřele doporučit.

Facebook

Hana Škatulová, Orlová

home switcher 03Pan ing.Sikora mně oslovil na doporučení mé kolegyně z práce. Přiznám se, že vše co se týká peněz a financí je pro mne velké tabu. Měla jsem dluhy, půjčky z bank a mé výdaje byly větší než mé příjmy. Prostě bludný kruh. Pan Sikora mi vysvětlil v čem spočívá jeho práce a poradenství a že udělá vše, aby mi pomohl. Každá jeho další návštěva byla jedinečná, pro mne posouvající se někam dopředu. Jeho práce je profesionální, vždy máte na výběr, vše je vám vysvětleno a hlavně dělá vše pro blaho svého klienta. Musím přiznat, že když máte finance tzv. v pořádku, lépe se vám dýchá a jste v pohodě a tak to vnímám já. Děkuji Vám moc a moc pane inženýre a těším se na další naší spolupráci a za mne 100%.

Facebook

Vojta Kubiena

home switcher 06Zodpovědný přístup, profesionální jednání, důvěra a kvalitně odvedená práce. Služby pana Sikory mohu jen doporučit.

Facebook

Radka Habernalová, Jistebník

home switcher 09Když je Michal u nás, řešíme důležité životní záležitosti a mám vždy pocit, že toho co chceme, s ním dosáhneme! Michal je profík ve svém oboru. Mohu jen doporučit.

Facebook