Czech Slovak

Cesta

cesta blog maly

Ahoj, všichni,

vůbec nevím co je z hlediska komunikace na internetu správné a co ne. A proto to píšu tak, jak to cítím.

Hlavním důvodem založení těchto stránek je moje nasrání na to, že mě lidé (dokud mě osobně nepoznají) dávají do jednoho pytle spolu s dalším "miliónem" pojišťováků, hypotečních specialistů a prodejců různých finančních produktů to i přesto, že jejich práce v drtivé většině nemá nic společného s finančním plánem.

Chápu historii a důvody, proč tomu tak je a chápu, že systém dovolil, aby se tak stalo, za což nemohu vinit lidi, kteří v tomto odvětví pracují. Každopádně zatímco já jsem schopen klientovi říct, jestli je vůbec správné vzít si hypotéku, jak má správně vypadat jeho pojištění, jakou částku může bez obav investovat, navrhnout vše tak, aby to směřovalo k naplnění základní myšlenky této práce, musím pracovat minimálně 5 hodin. A také ruku na srdce, kolik z nás, finančních poradců, jsme neoblomní a raději ukončíme spolupráci s klientem, než bychom ji měli zahájit NE podle našeho doporučení. Jsem rád, že jsem si toto uvědomil a než být jedním z "miliónu", raději nebýt vůbec.

Chci proto takto propagovat sebe sama, mou práci, o níž jsem přesvědčen, že je nesmírně potřebná a užitečná, můj přístup k lidem, rozdíly mezi prodejem produktů a finančním plánem, vlastní sebemotivaci a metody, které mi pomáhají to všechno zvládat.

Internet určitě nenahradí osobní kontakt a energii, která se dá vnímat hlavně při osobním setkání, každopádně chci se o to alespoň pokusit. Zdar všem kdo mě podpoří...

different

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit